Кошик
118 відгуків

Тентова тканина

Тентова тканина

Сьогодні складно собі уявити яке-небудь захід без установки фотозоны. Випускні в дитячому саду, прем'єри фільмів, презентації брендів і товарів — це лише скромний перелік подій, для яких потрібні матеріали для фотозоны.

З усього розмаїття тканин для фотозоны банерна використовується найбільш часто. Така популярність пов'язана із зручністю натяжки на каркас, швидкістю монтажу і можливістю нанесення друку. Крім того, банерна тканина для фотозоны завдяки своїм фізичним властивостям може використовуватися як всередині, так і зовні приміщень.

 

Як вибрати матеріал для фотозоны

 

На сьогоднішній день при виготовленні фотозон використовується безліч матеріалів, це можуть бути полотна натяжних стель, тканина з паєтками або мармуровий оксамит, однак банерна тканина для фотозоны завдяки можливості повнокольорового друку залишається найбільш затребуваним рішенням.

З фізичної точки зору даний матеріал для фотозоны являє собою вінілове полотно складної структури, що складається з поліестерової нитки, яка виконує армуючу функцію, і зовнішнього шару полівінілхлориду. Саме завдяки йому на матеріал для фотозоны можна наносити друк.

Лита тканина для фотозоны підходить для конструкцій, які на тривалий час встановлюється поза приміщень. З особливостей даного матеріалу варто відзначити високу міцність на розрив і стійкість до механічних впливів. Полулитая банерна тканина для фотозоны менш міцна, але відмінно справляється зі своїми функціями всередині приміщень.

Матеріали для фотозоны класифікуються ще по одній характеристиці — здатності пропускати світло. Front-lit являє собою тканину для фотозоны, в якій передбачена фронтальна підсвічування. Матеріал володіє 10% світлопропускною здатністю, може бути матовим або глянсовим.

Матовий матеріал для фотозоны переважніше, оскільки не дає відблисків при спалаху фотоапарата. Black-out — банерна тканина для фотозоны з нульовою світлопропускною здатністю, це дозволяє її використовувати для двосторонніх конструкцій. Вибираючи матеріал для фотозоны, звертайте увагу на щільність, яка визначає довговічність і стійкість до атмосферних опадів.

 

Переваги банерної тканини для фотозоны

 

Получить пальму первенства среди материалов баннерной ткани для фотозоны позволили физические свойства, обусловленные особенностями состава. Благодаря эластичности ткань для фотозоны удобна в натяжке на каркас, имеет максимально ровную, гладкую поверхность, на которой хорошо читаются надписи и просматривается изображение.

Баннерная ткань для фотозоны имеет высокие показатели устойчивости к температурным перепадам. За счет этого фотозоны могут устанавливаться на улице в любое время года.   

К числу преимуществ также стоит отнести возможность повторной натяжки полотна и хранения в компактном скрученном виде.

 

Способы крепления ткани на фотозоне

 

Крепление ткани для фотозоны в зависимости от особенностей конструкции возможно несколькими вариантами:

  • съемное на люверсах;

  • рамное на клапане;

  • глухое скобами.

При использовании люверсного крепления важно соблюдать расстояние между отверстиями, которое должно быть не более 35-40 см. Кроме того, ткань для фотозоны должна иметь укрепленный, проклеенный край. Рамное крепление возможно только при условии разборного каркаса на джокерной системе.

Глухое крепление допускается только на деревянном каркасе из бруса. В этом случае ткань для фотозоны не подлежит повторной натяжке.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner