Кошик
118 відгуків

Крісло-мішок

Безкаркасні меблі вже багато сезонів поспіль користуються великою популярністю серед приватних користувачів, а також власників закладів HoReCa. Крісло-мішок — модель, яка займає топові позиції в даній категорії товарів. Від виробника можна придбати моделі маленького, середнього або великого розміру. Всі вироби зроблені із застосуванням якісних матеріалів, тому вироби підходять для компанії, витримують серйозне навантаження, і при цьому тривалий час залишаються в цілості й схоронності.

 

Яке крісло-мішок можна придбати: маленьке, велике, середнє

 

Залежно від наявності вільного простору для установки, можна придбати маленьке, велике, середнє крісло-мішок. Серед їх основних переваг можна також назвати:

  • адаптивність до форми тіла, тому Безкаркасні меблі краще за інших забезпечують комфортне положення хребта;

  • відсутність гострих кутів, виступаючих елементів-і це оптимальний вибір для дитячої кімнати, а також для приміщень, де збираються компанії людей;

  • власний невелика вага, тому меблі, якщо є бажання, можна з легкістю переносити, ставити на нове місце.

Всі крісла-мішки комплектуються знімним чохлом. Зовнішнє покриття маленького, середнього або великого розміру можна при необхідності випрати, тим самим видаливши з поверхні найрізноманітніші забруднення.

Попри досить вільну форму, а також відсутність каркаса, що виглядає нестандартно, як для меблів, крісло-мішок гармонійно вписується практично в будь-який інтер'єр.

 

Нове крісло-мішок для компанії від виробника

 

Від виробника можна замовити крісло-мішок для дому, квартири, дачі. Безкаркасні меблі середнього, маленького або великого розміру прекрасно підходить для кафе, клубів, літніх майданчиків, терас та інших закладів. Багато матусі вибирають крісло-мішок для себе в період вагітності або вже після пологів. У ньому зручно сидіти з немовлям на руках, здійснювати годування, що можливо завдяки здатності безкаркасних меблів приймати форму тіла, хребта.

Всі клієнти компанії Favorittent можуть скористатися відмінною можливістю, і замовити крісло-мішок від виробника. За бажанням можна вибрати колір, розмір виробів, а також варіант комплектації. Є бюджетні моделі, замовлення яких доступне тільки після персональної консультації. Виберіть кращі вироби для себе і своєї сім'ї, або ж зробіть інтер'єр свого закладу більш комфортним і затишним!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner