Кошик
118 відгуків

М'які вікна для альтанок: як правильно зняти мірки і встановити

М'які вікна для альтанок: як правильно зняти мірки і встановити

Альтанка або тераса здатні значно підвищити рівень комфорту в приватному будинку. Однак справа не закінчується простим будівництвом. Після того як підлога, опори і дах готові, залишається питання зі стінами. З одного боку, нерозумно робити їх глухими. Адже чарівність альтанки полягає в максимальній близькості до природи. Але і зовсім без них теж недобре. Відпочивати в такому місці можна не тільки в літню спеку, а також дощовою восени або вітряною зимою. Звичайно, можна використовувати скло. Але тут маса мінусів. Для початку, сам матеріал обійдеться недешево. До того ж він дуже тендітний (а загартоване скло обійдеться у стан). Нарешті, не скрізь можна встановити скло, адже воно і важить чимало. Виходом з глухого кута стануть безкаркасні вікна. Про те, що таке гнучке скління і які його плюси, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Також ми розповімо, як встановити м'які вікна для альтанки.

 

Особливості безкаркасних вікон з гнучким склінням

 

Гнучке скло являє собою спеціальну плівку із ПВХ, зафіксовану на скобах. Полотна можуть мати різну товщину, від 500 до 1000 мкм. Чим вище показник, тим щільніше і довговічніше вийде завіса. Зверніть увагу, що безкаркасні вікна:

 • не бояться температурних перепадів;

 • стійкі до впливу ультрафіолетового випромінювання;

 • залишаються прозорими весь термін експлуатації;

 • добре пропускають світло (майже так само, як і скло);

 • не створюють проблем у транспортуванні;

 • мають мінімальну вагу;

 • прості в монтажі.

Варто відзначити, що м'які вікна для альтанок добре переносять механічні навантаження і можуть згортатися. Плівка ПВХ такого типу демонструє високий рівень стійкості навіть до проколів.

 

Як дізнатися розмір м'яких вікон для альтанки

 

Щоб дізнатися розмір майбутніх м'яких вікон для альтанки, досить використовувати вимірювальну рулетку, папір та олівець. Також можна скористатися графічними редакторами (нанести розмітку прямо поверх фотографії об'єкта). Якщо ви плануєте зайнятися установкою безкаркасних вікон власноруч, досить виміряти:

 • висоту і ширину отворів;

 • товщину опор, брусів, перил.

В принципе, можно буквально завернуть всю беседку в пленку ПВХ. Но монтаж отдельных полотен будет смотреться более эстетично.

Кстати, хотя гибкое остекление не представляет большой проблемы в монтаже, если вы никогда не делали ничего подобного, лучше обратиться к специалистам. В этом случае помимо замеров могут понадобиться:

 • фотографии объекта с разных ракурсов;

 • информация о материале, из которого изготовлены опоры (т.е. к чему будут крепиться скобы).

Этот способ более надежен. К тому же, большинство компаний, занимающихся гибким остеклением беседок, террас, торговых павильонов под ключ часто высылают собственных замерщиков на объект.

 

Основные правила установки бескаркасных окон

 

Одним из важнейших свойств пленки ПВХ, используемой для гибкого остекления, является ее эластичность.  Этот момент необходимо учитывать в процессе монтажа бескаркасных окон. Сама установка осуществляется, начиная со среднего проема. Вам потребуется маркер, скобы, а также крепеж. Сначала фиксируются верхние скобы, на которые и вешается полотно. Далее нужно замерить на каком уровне находится его нижний край. Скобы снизу рекомендуется устанавливать немного ниже обозначенного места, ведь материал эластичный. В результате вы получите идеальное натяжение полотна. Когда верхний и нижний края зафиксированы, пора крепить скобы по бокам. Помните, что:

 • скобы, расположенные на противоположных сторонах должны быть ровно друг напротив друга;

 • необходимо соблюдать одинаковое расстояние между крепежами.

Чтобы добиться наилучшего результата, планируйте установку мягких окон для беседки на жаркое время года. Если монтаж осуществляется в холодную погоду, необходимо подержать пленку ПВХ в тепле какое-то время.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner