Кошик
118 відгуків

Особливості установки і експлуатації м'яких вікон

Особливості установки і експлуатації м'яких вікон

Далеко не завжди є можливість, так і доцільність встановлення стаціонарних склопакетів. Так фундаментальне скління має свої переваги, але і вартість таких робіт обчислюється досить високими цифрами. Ідеальним рішенням для терас, відкритих альтанок, дачних будівель, автомийок та інших сервісних об'єктів є м'які вікна.

Друга назва м'яких вікон — ПВХ штори. Цей універсальний матеріал може використовуватися як усередині приміщень, так і зовні. Він має високу гнучкість, а також неймовірну міцність на розрив, не боїться заломів, нагрівання під прямими сонячними променями.

 

Основні переваги м'яких вікон

 

М'які вікна сміливо можна назвати самим бюджетним способом скління. При цьому, якщо за ПВХ правильно доглядати, то вони можуть прослужити до 20-ти років. Це відмінний варіант для веранди, лоджії або балкона, особливо коли мова йде про орендованому приміщенні, де капітальні витрати недоцільні.

М'які ПВХ вікна вважаються безпечними, так, з одного боку пошкодити їх не дуже складно, зате немає розбивання, дрібних осколків, про які можна порізатися.

Використовувати такі штори раціонально не тільки для захисту від холоду. Це відмінний бар'єр від пилу, сміття та навіть комах.

 

Полівінілхлорид — ідеальний матеріал для виготовлення м'яких вікон

 

З розвитком виробництва полімерних матеріалів у будівництві та побуті відкрилися безліч нових можливостей. ПВХ має високу ступінь екологічної безпеки, його можна використовувати всередині приміщення.

Штори з ПВХ мають презентабельний зовнішній вигляд, така конструкція не зіпсує фасад. Висока прозорість забезпечує гарне проникнення світла всередину. Навпаки, деякі сучасні дизайнери навмисно використовують установку м'яких вікон, як акцент того чи іншого елемента споруди.

Під такими конструкціями тепло, затишно і досить комфортно. Встановлювати м'які штори можна з невеликими зазорами влітку, щоб не створювати всередині парникового ефекту.

Монтаж і установка м'яких штор з ПВХ неймовірно проста. Легка конструкція не вимагає особливих кріплень, головне правильно розрахувати парусність і розмістити люверси через правильні проміжки. В іншому випадку вітер може або розхитати, або зовсім зірвати конструкцію, чого, звичайно ж, допускати не можна.

 

Особливості експлуатації та догляду за м'якими вікнами з ПВХ

 

Ніякого особливо специфічного догляду м'які вікна ПВХ не вимагають. Як ми вже писали вище, такий матеріал не боїться попадання прямих сонячних променів, не тріскає навіть при найбільшому морозі.

Мыть мягкие шторы можно вручную или с помощью автоматических приспособлений. Если конструкция правильно установлена, то она не боится довольно сильного напора.

При необходимости можно использовать любые синтетические моющие средства, предназначенные для такого материала. Обычную грязь благодаря идеально гладкой поверхности достаточно просто удалить теплой водой, специфические загрязнения требуют обособленного подхода.

Будьте осторожны с растворителями и ацетонами, такой состав теоретически может вступить в реакцию с материалом, поэтому необходимо пробовать на специальном образце или незаметном участке. Полностью повредить поверхность достаточно сложно, но вот вызвать помутнение можно, а это скажется как на эстетичности внешнего вида, так и на эксплуатационных характеристиках.

Подводя итог, хочется отметить, что такой материал как ПВХ, как и мягкие окна из него имеют гораздо больше преимуществ, нежели недостатков. Это прочные и долговечные изделия, которые отлично справляются с возложенными на них обязанностями.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner